top of page

El Yazısı İncelemesi

Güncelleme tarihi: 10 Şub 2022

Yazı, insanların duygu, düşünce, istek, şikayet vb. durumlarının harflerle kağıda aktarılmasıdır.


YAZI İNCELEMELERİ VE KARŞILAŞTIRILMALARI


1- Bir belge (Senet, Çek, Mektup, Dilekçe, Sözleşme vb.) üzerindeki yazıların orjinal, fotokopi, fotomontaj, kopya yazı olup/olmadığının çeşitli optik aletler ve cihazlar yardımı ile GRAFOLOJİK VE GRAFOMETRİK METODLAR ile belirlenmesi.


2- Bir belge (Senet, Çek, Mektup, Dilekçe, Sözleşme vb.) üzerindeki yazıların, başka bir belgedeki yazılar ile karşılaştırılıp, aynı yada farklı şahıslara ait olup/olmadıklarının çeşitli optik aletler ve cihazlar yardımı ile GRAFOLOJİK VE GRAFOMETRİK METODLAR ile belirlenmesi.


3- Bir belge (Senet, Çek, Mektup, Dilekçe, Sözleşme vb.) üzerindeki yazıların, şahıs/şahısların mukayese yazıları ile karşılaştırılıp, yazıların bu şahıs-şahıslar eli ürünü olup/olmadığının çeşitli optik aletler ve cihazlar yardımı ile GRAFOLOJİK VE GRAFOMETRİK METODLAR ile belirlenmesi.


20 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

imza incelemesi, senet ve çek incelemesi, grafoloji imza incelemesi, kriminal imza incelemesi, boş senete atılan imza incelemesi, boş senetin sonradan doldurulması, senet ve çek üzerinde oynama konularında Uzman Görüşü ve Uzman Mütalaa alabilirsiniz.

bottom of page