top of page
Siyah Arka Plan
241345607_135201482158405_70180072656258

Halil MUTLU
Grafoloji ve Sahtecilik Uzmanı

        Grafoloji ve Sahtecilik, El Yazısı ve İmza İnceleme Uzmanı Halil MUTLU 1960 KÜTAHYA doğumludur. Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanlığı bünyesindeki sırasıyla Adana, Diyarbakır ve Bursa Kriminal Polis Labaratuvarları Müdürlüklerinde değişik tarih ve rütbelerde Grafoloji ve Sahtecilik Uzmanı ve Belge İnceleme Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. 35 yıllık meslek hayatında yüzlerce senet, çek, sözleşme, tahrifatlı belgeler, kimlik, pasaport, sürücü belgesi, banknot vb. incelemiş ve rapor düzenlemiştir.

       2014 yılında Emniyet Müdürü rütbesinde kendi isteği ile emekli olmuştur. Grafoloji ve Sahtecilik Uzmanı Halil MUTLU meslek hayatı boyunca ulusal ve uluslararası düzeyde çeşitli eğitim ve seminerlere katılmış ve bu eğitimler sonunda Uluslararası geçerliliğe sahip sertifika ve belgeleri almaya hak kazanmıştır. (Sertifikalar bölümünü inceleyiniz.) 

           Halil MUTLU İmza İncelemesi çalışmalarında halen çeşitli ulusal ve uluslararası çalıştayları takip ederek bilgi birikimini artırmaktadır. Grafoloji ve Sahtecilik Uzmanı Halil MUTLU uzmanlık alanı ile ilgili konularda teknik ve bilimsel metodları kullanarak Uzman Mütaalası ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

imza incelemesi, senet ve çek incelemesi, grafoloji imza incelemesi, kriminal imza incelemesi, boş senete atılan imza incelemesi, boş senetin sonradan doldurulması, senet ve çek üzerinde oynama konularında Uzman Görüşü ve Uzman Mütalaa alabilirsiniz.

bottom of page